Rreth nesh

Changzhou Puchen Electronic Co., Ltd u ngrit në 2004 në Changzho Kinë, rreth dy orë nga Shangai. Ne prodhojmë dhe shpërndajmë valvulën e kontrollit kompressor automjet, HPRV, sensor shpejtësi, mbrojtës termalë, lidhëse dhe foshtri i shokut valvulë solenoid. Kompania jonë mbulon një zonë prej më shumë se 35,000 m², ka linja të prodhimit automatik të përparuara dhe punishte pa pluhur, dhe synon të bëhet një prodhues i shkëlqyer i pjesëve të automjeteve globale. Mbi 20 milion pjesë të cilësisë së lartë A/C i jepen OEM dhe tregtare çdo vit. Ne jemi të vendosur për të plotësuar nevojat e klientëve. PUCHEN ka kaluar dhe ka kontrolluar me rreptësi cilësinë sipas IS09001: 2015, IATF16949 kërkesat e sistemit cilësisë të TUV. Cilësia e besueshme dhe kënaqësi e lartë e klientëve që mbështet reputacionin dhe vlerën tonë. Shumë struktura të përparuara të prodhimit dhe testimit janë importuar për të garantuar të gjitha testet për prodhimet përpara se të largohen nga magazina. Forca e fuqishme e inxhinierëve me përvojë dhe pajisjet e importuara mund të sigurojnë që prodhimet e reja të përmbushin nevojat e klientëve. Cilësia e qëndrueshme, kosto konkurruese, prodhime të plota dhe transporti i shpejtë, të gjitha mbështetin besnikërinë e klientëve dhe rritjen e biznesit. Ju ftojmë të shikoni nëpërmjet fabrikës tonë dhe të vizitoni fabrikën në çdo kohë të jetë e mundur.

Shih më shumë

Lajme

Automechanika Meksikë

Ne do të marrim pjesë në qytetin e INA PAACE Automechanika Meksiko në 14 qershor. Ju jeni të mirëpritur të vizitoni këmbën tonë në: 2526.

2017-06-05 Shih më shumë

Ekspozita me pjesët e Auto Amerikës dhe Karbej

Ne do të ndjekim Ekspo në Amerikën Latine & Carbean Auto Parts Expo në 19-21 korrik, në Panama ju jeni të mirëpritur të vizitoni kasollën tonë në : A610

2017-06-05 Shih më shumë

Automechanika Shanghai: Booth 8.1-A58.

Ne do të ndjekim Automechanika Shanghai në Nov 29 Dec. 2 ,2017.

2017-09-21 Shih më shumë

Shih më shumë